22 Kasım 2013 Cuma

Once Upon A Time' dan Vampire Diaries'e izledigim diziler

Türkiye de yapilan dizilerin çoğu malum aynı konunun tekrarı yada acıtasyon içerikli diziler bu sebeple daha çok yabancı dizileri izlemeyi seviyorum. Konular daha güzel ve sürukleyici ayrıca fazla buradaki gibi bir diziyi izlemek için bütün gecemi feda etmek zorunda kalmiyorum. Yabancı dizilerde ilk 3 bölümden sonra alışılan ve bırakılmayan diziler oluyor bu sebeple bir kaç bölüm sabır edin derim devamını zor bekleyeceksiniz.Sizinde izlediğiniz ve tavsiye ettiğiniz dizileriniz varsa bana yazın. Gelelim izlediğim dizilerin bir kaçına....


Once Upon A Time

Eskiden okuduğunuz bütün masalları alın biz dizinin içine koyun. Dizi özellikle birinci sezonda sizi bilgisayarin başına hapsedecek. Çok eğlenceli ve duygusal.

Once Upon a Time Wonderland

İsminden anlaşılacağı üzere Once upon a time ın yapımcılarının yaptığı ve alice harikalar diyarını konu alan dizi. Eski masallara meraklıysanız ve alice'in aşkı için savaşını izlemek istiyorsanız bu diziyi kaçırmayın derim.


The Vampire Diaries

İlk bir kaç bölümde çok sıkıcıydı aslında ama sonradan çok sardı.
Sürükleyici bir vampir dizisi aslinda alakaranliktan sonra vampire olgusunu korkudan aşk'a atlaması olarak algilayabiliriz. Bu dizide bu olgu ile yola çıkılmış bir dizi. Son sezonda kimin eli kimin cebinde belli değil durumları söz konusu takılmayıp izlerseniz merak uyandırıcı.


Grimm
Fantastik ve iyi para harcanmış bir dizi. Aramızda bizim bilmediğimiz özellikleri olan insanların olduğu ve normal insanları koruyanlara grim dendiği ama eski girimlere oranla daha ılımlı ve orta yol bulucu bir grim olan baş rol karakterinin farklı yaratıkları alt etmesi üzerine kurulu. Konu güzel özellikle makyajlar için izlenilebilir. Benim gibi fantastik film severseniz izleyin derim.

Revolation


Tüm dünyada birden elektirikler kesilse neler olur. Bu konunun çok güzel irdelendiği bir dizi. Felaket dizilerini seviyorsanız kesin bakın derim.

The Walking Dead
İzlemeyen varmı bilmiyorum ama tam bir zombi dizisi. Sürükleyici ve zombi istilasında yaşanabilecek herşey burada var. Her şeye atlayan bilim adamlarının olduğu ve savaş için herşeyi yapan liderlerin yönettiği bir dünyada olmaz olmaz denilmeyecek bir son. ( çok mu felaket tellalı oldum ne)
Witches of East End
Klasik cadı dizisi. Sürükleyici olduğu kesin ama öyle süperde diyemem zamansız kalınca bakılabilir.


1 yorum:

  1. Benimde favorilerimin arasinda once upon a time haftayi beklemek zor geliyor cok surukleyici

    YanıtlaSil

Yorum blogcuyu hep mutlu eder. Beni mutlu ettiğiniz için şimdiden teşekkürler...