18 Ocak 2010 Pazartesi

Şehit ve Gazi İsimlerini Okullarımızdan Kaldırıyorlar.

  Haberleri izleyip sinirleri gerilmeyen yoktur sanıyorum. Ama geçen gün duyduğum haberle dünyam yıkıldı desem yeridir. Şehit ve Gazi isimleri okullardan kaldırılıyor. Neden?
  Böyle bir densizliğin nedeni ne olabilir. Yapılmak istenen bu kadar açıkken hala sesimizin çıkmamasına inanamıyorum. Bölücüleri affetmek, bağra basmak. Terör örgütü ve yandaşlarının hatalarını silmek. Ülkeyi teröristler ile doldurmak en acısı ŞEHİT'leri unutturmak. Hacı hoca isimleri ile ilgili tek bir çıt yok orası ayrı.
Bazı dengeler o kadar büyük bir oynama ile sarsıldı ki asla düzelemeyecek. Türkiye için ölen onlarca şehidin kanını ezdiğin yetmedi ismini de unut. Hatta birilerine yaranmak için ölen şehit isimleri yerine o köpeklerin ismini yerleştir. Herşey beklenir bunlardan. Ama en acısı biz bizden bekleneni yapmıyoruz. İzinde olduğumuzu söylüyor ama sadece yazıyor konuşuyoruz. Birilerini bekliyoruz. Yarın ismini unutacağını, adını ülkeyi yok edenlerle bir anacağını bile bile kim kurtarır ki bu ülkeyi. Vefa bilmeyen bir millet olduk.
İnanamıyorum!!!

1 yorum:

  1. BUGÜN BUNLARI YAPAN şey sait p**** soysuz tohumları, YARIN BUNLARI PİS KANLARINIZDA BOĞULARAK, TÜRK MİLLETİNİN ÖNÜNDE CANLARINIZLA ÖDEYECEKSİNİZ!!! ERGENEKONLU

    YanıtlaSil

Yorum blogcuyu hep mutlu eder. Beni mutlu ettiğiniz için şimdiden teşekkürler...